Lanxmeer weer in de prijzen

Lanxmeer weer in de prijzen

Onze wijk Lanxmeer en twee andere projecten zijn genomineerd voor de Stadsprijs Basiskwaliteit Natuur. Op donderdag 21 april wordt in Cuijk tijdens het Symposium Basiskwaliteit Natuur van de Vogelbescherming de winnaar bekend gemaakt (er zijn overigens ook nog prijzen voor Bos en voor Natuur, zie bijgevoegd symposium-programma). Prof. mr. Pieter van Vollenhoven reikt de prijzen uit.

Morgen, vrijdag 15 april, interviewt het radioprogramma Vroege Vogels een bewoner van onze wijk die alles van het onderwerp weet: wat doen we in Lanxmeer waardoor de (vogel)biodiversiteit hier uitstijgt boven het gemiddelde? Uitzending is komende zondagmorgen.

https://www.vogelbescherming.nl/bescherming/wat-wij-doen/onze-boerenland...

Inschrijven op de nieuwsservice